Satılır 3 otaqlı yeni tikili 116 m²

Bakı, Binəqədi · Əcəmi Naxçıvani küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189099 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

116.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

19 / 20

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! Azadlıq metrosuna yaxın, Ayna sultanova heykəlinə 4-5 dəqiqə məsafədə yerləşən möhtəşəm təmirli mənzil. Ərazinin ən yaxşı binalarından olan NAXÇİVANİ RESİDENSDƏ ! Qaz,Su,işıq daimidir. QANUNİ 3 OTAQDIR!!! keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,095 AZN/m²

Ortadan 31.4% baha

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
211 176 USD
359 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ə

Əminə Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi