Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Yasamal · Şəfayət Mehdiyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192093 7
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

Zəfər MTK-da Qanuni 3 Otaqlı Mənzil Satılır! ? Rahat, geniş və zövqlə təmir olunmuş mənzil satışdadır. Mənzil haqqında: Qanuni 3 otaq 120 m² (kupçada 113.3 m²) 14-cü mərtəbə Kupça var (ipoteka üçün yararlıdır) Mənzilin hər yeri isti poldur (sanuzellər daxil) Planlaşdırma və rahatlıq: 2 sanuzel (biri yataq otağında) Mətbəx mebeli qalır Dəhlizdə qarderob Uşaq otağında qarderob Mənzil demək olar ki, əşyalı satılır Qiymət: 360.000 AZN Real alıcı ilə yerində yaxşı endirim olacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,130 AZN/m²

Ortadan 6.7% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
194 595 EUR
360 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
G

Günel xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi