Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Yasamal · əsəd əhmədov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-178896 10
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yeni Yasamalda QANUNİ 3 OTAQLI mənzil satılır! Yeni Yasamalda yerləşən, qanuni 3 otaqlı, tam təmirli və əşyalı mənzil satışdadır. Mənzil geniş, işıqlı və rahat planlaşdırmaya malikdir. Yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur. ? Ətrafında market, bağça, məktəb və digər bütün zəruri obyektlər var. ? Avtobus dayanacağı (astanovka) binanın yaxınlığındadır. ? Qaz, su, işıq daimidir. ? Real alıcıya yerində endirim olacaq!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,043 AZN/m²

Ortadan 3.7% baha

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
189 189 EUR
350 000 AZN
Kupçalı
H

Humay

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi