Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²

Bakı, Nəsimi · Məhəmməd Naxçıvani küçəsi 43 · Ev10.Az

Satış EML-206870 4
10 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

114.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ...! KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI...!! Zabitlər parkının yanı...!! Teani tikilmiş olan binada qanuni 3-otaqlı podmayak mənzil satışa təqdim olunur...!! Real alıclar ətaflı məlumat üçün zənglə əlaqə saxlaya bilər...!!

ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR...!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,026 AZN/m²

Ortadan 16.2% sərfəli

Rayon ort: 3,609 AZN/m²

Nəsimi

3 609 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
202 941 USD
345 000 AZN
Kupçalı
R

Rövşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi