Satılır 3 otaqlı yeni tikili 113 m²

Bakı, Nizami · Nizami rayonu Qara Qarayev prospekti metroya 5deq mesafede yerləşir · YeniEmlak.AZ

Satış EML-257793 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 16

Təsvir

Nizami rayonu Qara Qarayev prospekti metroya 5deq mesafede yerləşir Yeni binada 16/10 mer 3/otaqlı 113/kv temirli menzil satılır Qiyməti 258.000 AZN Başqa variantlar da var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,283 AZN/m²

Ortadan 25.7% sərfəli

Rayon ort: 3,074 AZN/m²

Nizami

3 074 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.00%

Aktiv: 10126 Yeni: 3121 Tələb: Aşağı
139 459 EUR
258 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi