Satılır 3 otaqlı yeni tikili 113 m²

Bakı, Nizami · Cobanzade · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192748 4
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

113.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təsvir

Nefcler metroya yaxin vasmoy parkin yani oskar sadliq evinin yanı 2 otaq 3 otaqa duzelib temiri yaxsi gir yaşa evdir sekilde gorunduyu kimdir binada qaz kupca var ipatekaya yararlidir yaxinlginda mekdeb baxca var metroya 10 deqiqe mesafedir piyada kimin bashqa suali varsa zeng Edib etrafli maraqlana biler

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,434 AZN/m²

Ortadan 20.8% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
275 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Reshad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi