Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²

Bakı, Suraxanı · Samir Cəfərov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193888 5
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təsvir

- SATILIR - - Ünvan: Suraxanı r-n, Yeni Günəşli, Samir Cəfərov küç., - Sahə: 110 kv - Otaq sayı - 3 otaq - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir - Üstünlüklər: • Yeni tikili. • Şəxsi istifadə üçün yüksək keyfiyyət və zövqlə təmir olunub., • Bütün işlərdə keyfiyyət və detallara xüsusi diqqət yetirilib. Verilmiş dizayna uyğun, keyfiyyətli tikinti materialları ilə təmir edilib., • Mənzil dəniz və şəhər mənzərəsinə malikdir ., • Otaqlar geniş və işıqlıdır. • Mənzilin pəncərələri açıq havaya açılır . • Kombi sistemi., • Sürətli lift., • Qaz, su, işıq – daimidir, • Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. • 24/7 mühafizə xidməti. • Sened - Müqavilə - Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,927 AZN/m²

Ortadan 1% baha

Rayon ort: 1,909 AZN/m²

Suraxanı

1 909 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 3365 Yeni: 868 Tələb: Aşağı
212 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
i

ilham Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi