Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²

Bakı, Xətai · 8 Noyabr pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-184266 11
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 18

Təsvir

AZUR-da Eksklüziv 3 Otaqlı Mənzil – Panoram & Komfort! Azure Residence – Xətai rayonu, 8 Noyabr prospektində şəhərin ən prestijli layihələrindən biri Premium yaşayış kompleksi 110 kv.m – 2 otaqdan 3 otağa ideal düzəlmə İnvestiyaya yararlıdır. Mənzildə artıq 5 ilə yaxındır kirayə qalanda var aylıq 1800 ödəyir. Özəl dizayner təmiri – yüksək keyfiyyət, zövq və komfort bir arada Mənzil tam rahat planlanıb – geniş, işıqlı və funksional Yüksək mərtəbə üstünlüyü – şəhərə möhtəşəm görüntü Kompleks və yerləşmə üstünlükləri: 24/7 mühafizə və qapalı həyət Yeraltı parkinq və sürətli liftlər Azure Shopping Center – alış-veriş və gündəlik ehtiyaclar üçün ideal Yaxınlıqda restoranlar, kafelər, fitness və əyləncə məkanları Xətai metrosuna rahat çıxış Açarı al, dərhal yaşa – əlavə xərc YOX! Bu səviyyədə mənzillər nadir olur – əldən qaçırmayın! Real alıcılar əlaqə saxlasın! Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,455 AZN/m²

Ortadan 15.8% baha

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
205 405 EUR
380 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Q

Qərib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi