Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²

Bakı, Xətai · Neapol küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-128627 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 12

Təsvir

Ünvan: Xətai ray.,Neapol dairsəndə.Əhmədli metrosuna yaxın. çox çox əla təklif qiymət 219000 azn. YENİ TİKİLİ.Maraqlanan alıcılara mənzilin video görüntüsünü təqdim edə bilərik. Mərtəbə. 11/8 mərtəbəsi Otaq sayı 3. Eyvan sayı 2 Ümumi sahə. 110 kv.m Təmir. Əladır.Döşəmə istipol. İstilik sistem KOMBİ.Su İşıq Qaz daimi. Binanın 2 sürətli lifti, 24/7 Mühafizə xidməti, SƏNƏD-ÇIXARIŞ VAR.İPOTEKAYA YARARLIDIR. Əlavə sual üçün zəng + whatsapp aktivdir. Ofis xidmət haqqısı 1 % təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,991 AZN/m²

Ortadan 33.5% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
128 824 USD
219 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Tərxan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi