Satılır 3 otaqlı yeni tikili 108 m²

Bakı, Nəsimi · 3 dairesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-182824 10
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

108.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 10

Təsvir

20 yanvar, Ecemi metrolari,3 dairesi duz yaninda, yenitikili binanin 3 cu mertebeinde, tam temirli ,bahali mebelli 3 otaqlı,108 kv menzil, chox az yaşayış olub. butun eshyalar qalir; tecili satılır!!!!!!! Ətrafda böyük marketlər,restoranlar, magazinlər, apteklər, infrastrukturu güclü olan ərazidir. Hər iku, hətta 3 metrostansiyasına yaxındır.8 noyabr m . Ətraflı zəng vurun!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,685 AZN/m²

Ortadan 24.6% sərfəli

Rayon ort: 3,562 AZN/m²

Nəsimi

3 562 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
170 588 USD
290 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Sona

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi