Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m²

Bakı, Nəsimi · Cavadxan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189194 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

107.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI!!! . Nəsimi rayonu, 9-cu mkr, Cavadxan küç, Zərifə Əliyeva göz xəstəxanası yaxınlığında yerləşən 3 otaqlı mənzil satışdadır.Mənzil 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsi yerləşir. Ümumi sahəsi 107 m²-dir. Otaqlar geniş və funksional planlaşdırılıb, Kommunal xətlər tam qaydasındadır – qaz, su və işıq daimidir. Bina müasir standartlara cavab verir, sürətli liftlər və təmiz, səliqəli giriş mövcuddur. . Ərazi infrastrukturu çox əlverişlidir. Nəsimi metrosuna yaxın məsafədə yerləşir. Ətrafda məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər, apteklər və digər zəruri obyektlər fəaliyyət göstərir. Həm daimi yaşayış, həm də investisiya üçün əlverişli seçimdir. . Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1 faiz təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,168 AZN/m²

Ortadan 39.7% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 599 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
232 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mətanət xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi