Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Emlak.Az

Satış EML-072256 6
11 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

106.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 22

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR !!!

İPOTEKAYA YARARLI !!!!

Şəhərin ən prestijli yaşayış komplekslərindən biri olan Grand Həyatda yerləşən bu möhtəşəm mənzil rahatlıq, keyfiyyət və gözəlliyi bir araya gətirir.

2 otaq əşyalı elektironika daxil satılır.

Qaz,su,işıq daimidir.

Kupçalı və İpoteya yararlıdır.

Əla infrastruktura malik binadır.

Ətrafında məktəb,bağça,market,aptek və.s yerləşir.

Şirkət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,113 AZN/m²

Ortadan 3.6% baha

Rayon ort: 3,005 AZN/m²

8-ci kilometr

3 005 AZN/m²

Son 6 ay: +23.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +214.40%

Aktiv: 1994 Yeni: 56 Tələb: Aşağı
330 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Aygün xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi