Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²

Bakı, Nizami · Tofiq Abbasov küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-207743 4
13 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

106.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Qara Qarayev metrosunun düz çıxışında qanuni 3 otaq tam təmirli mənzil satılır. Kupça var ipotekaya tam yararlıdır. Real alıcı ilə razılaşma olacaqdır. Əlavə suallar və baxış üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,160 AZN/m²

Ortadan 2.7% baha

Rayon ort: 3,076 AZN/m²

Nizami

3 076 AZN/m²

Son 6 ay: +4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.60%

Aktiv: 9838 Yeni: 2921 Tələb: Aşağı
197 059 USD
335 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əli bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi