Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²

Bakı, Xətai · Xocalı pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-236277 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 15

Təsvir

ƏLA FÜRSƏT!!! . TƏCİLİ SATILIR!!! . XƏTAİ RAYONUNUN ƏN PRESTEJLİ BİNALARINDAN BİRİ!!! . KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI!!! . Xətai rayonu,Xocalı prospektində yerləşən 15 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində 3 otağa düzəlmə satışa çıxarılıb. Ümumi sahəsi 102 kv.m-dir. Mənzil tam təmirlidir və əşyalı satılır . Bina yeni tikilidir. Qaz, işıq və su daimidir. Liftlər işləkdir. Bina abad və səliqəlidir. . İnfrastruktur baxımından şəhərin ən prestijli ərazilərindən birində yerləşir. Xətai metro stansiyası ətrafında yerləşir. Yaxınlıqda məktəb, bağça,supermarket,kafe,restoranlar və digər iaşə obyektləri mövcuddur. . REAL ALICIYA ENDİRİM OLUNACAQ . Sənədləri qaydasındadır. Kupçalı və ipotekaya yararlı. Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,520 AZN/m²

Ortadan 17.6% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.50%

Aktiv: 18637 Yeni: 5808 Tələb: Aşağı
359 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərmin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi