Satılır 3 otaqlı yeni tikili 102 m²

Bakı, Xətai · Sarayevo küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-133819 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

18 / 18

Təsvir

Yeni tikili 3 otağa düzgün çevrilib Tam yeni təmir olunub.Yaşayış az olub Şəkildə olan əşyalarda qiymətə daxildir.Binanın qazı suyu işığı daimidir Bütün otaqların pəncərəsi var Günəş işığı düşür Binada 2 Sürətli lifti var mənzilə kimi qalxır.Binanın qapalı həyəti mühafizəsi maşın saxlamağa yeri var. Xidmət haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,843 AZN/m²

Ortadan 38.1% sərfəli

Rayon ort: 2,979 AZN/m²

Xətai

2 979 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
101 622 EUR
188 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

RƏSUL

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi