Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-235365 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

ƏŞYALI. Xırdalan şəhəri, H.Əliyev prospekti AAAF park şəhərciyində 6 mərtəbəli tam yaşayışlı binanın 5 ci mərtəbəsində sahəsi 100 m² olan qanuni 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Mansart deyil üsrü betondur, betonunda üstü krışadır. Təmirdən sonra cəmi 1 ay yaşayış olub. Bütün əşyalar mənzildə qalacaq. Binada qaz, su və işıq daimidir. Şəhərcikdə lissey, məktəb, marketlər, baxça, baseyn, əyləncə mərkəzi, idman zalları, park və s. fəaliyyət göstərir. Sənədi müqavilədir. Sənədi müqavilədir.Xırdalan şəhəri, H.Əliyev prospekti AAAF park

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,220 AZN/m²

Ortadan 22.3% sərfəli

Rayon ort: 1,570 AZN/m²

Xırdalan

1 570 AZN/m²

Son 6 ay: +0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.50%

Aktiv: 1978 Yeni: 803 Tələb: Aşağı
71 765 USD
122 000 AZN
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi