Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Sabunçu · Sabuncu rayonu Kürdəxani · Ev10.Az

Satış EML-205321 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 1

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

Sabuncu rayonu Kürdəxani qəsəbəsində Kürdəxani marketdən icəridə Hüsü Haciyev kücəsində qapiya qədər asfalt 2 sot torpaq sahəsində sahəsi 100 kvm 3 otaqli yaşayişli məxsusi özü ücün tikilmiş həyət evi satilir. Məktəbə avtobus dayanacagina 200-250 metr məsafədə qaz su işıq var daimidir bütün sayğaclar var. sənəd bələdiyyə hərşey qaydasındadı mərkəzi kanalizasiyadı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

650 AZN/m²

Ortadan 70.9% sərfəli

Rayon ort: 2,232 AZN/m²

Sabunçu

2 232 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +20.50%

Aktiv: 3519 Yeni: 996 Tələb: Aşağı
38 235 USD
65 000 AZN
Təmirli
Q

Qadir Hasanov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi