Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194537 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

Ağ Şəhər ərazisində yerləşən “BCR Xətai” premium residence kompleksində eksklüziv 3 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 92 kv.m olan mənzil funksional planlanmaya malikdir: 3 otaq və ayrıca qarderob otağı. Panorama pəncərələr və hündür tavanlar mənzilə genişlik və xüsusi komfort hissi bəxş edir. Mənzil yüksək keyfiyyətli materiallarla dizayn olunub və premium səviyyədə təmir edilib. Hamam aksesuarları Grohe markasına məxsusdur. Mənzil tam şəkildə mebel və məişət texnikası ilə təchiz olunub. Mətbəx texnikası Bosch, televizor isə Sony markasındandır. Mənzildə isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. Pəncərələrdən dənizə və Ağ Şəhərə möhtəşəm panorama açılır. Kompleks sakinlərinə yüksək səviyyəli yaşayış infrastrukturu təqdim edir: Böyük və abadlaşdırılmış həyət Yeraltı parking 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik sistemi Fitness zalı Üzgüçülük hovuzu Çıxarış (kupça) mövcuddur. Premium yaşayış və investisiya üçün ideal seçimdir. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,800 AZN/m²

Ortadan 61.2% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
259 459 EUR
480 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Y

Yusif Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi