Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Nərimanov · Nəsib bəy Yusifbəyli küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-177998 12
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

19 / 20

Təsvir

YENİ TİKİLİ | NƏRİMANOV RAYONU Nərimanov rayonunun prestijli və mərkəzi hissəsində, Nəsib bəy Yusifbəyli küçəsində yerləşən yeni tikili mənzil satışa təqdim olunur. Mərkəzi yerləşməsi, zəngin infrastrukturu və rahat mühiti bu mənzili həm yaşayış, həm də sərfəli investisiya üçün ideal seçim edir. Mənzil Bakı Sağlamlıq Mərkəzinin yanında yerləşir. Ətrafında Ege Hospital, Dövlət İqtisad Universiteti, park, restoran, bağça supermarket, aptek və digər zəruri obyektlər mövcuddur. Mənzil haqqında: 20 mərtəbəli binanın 19-cu mərtəbəsi Ümumi sahə: 100 kv.m Qanuni 2 otaq (3 otağa düzəlmə ) Yelçəkən və işıqlı mənzil Rahat və funksional planlaşdırma Binada sürətli liftlər mövcuddur Avtomobillər üçün parking sahəsi var Sənəd: Çıxarış (kupça) Real alıcıya endirim olunacaq Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,800 AZN/m²

Ortadan 2.2% sərfəli

Rayon ort: 3,886 AZN/m²

Nərimanov

3 886 AZN/m²

Son 6 ay: -18.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
205 405 EUR
380 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
ü

üzeyir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi