Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Sabunçu · Səməd Bəy Mehmandarov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-160102 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 12

Təsvir

QANUNI 3 OTAQLI!!!EV Bakixanov qesebesinde tam merkezde yerlesir. Bakixanov Residensin Briliant1 lahiyeli binasidi.Dayanacaq mekteb bagca market restoranlar hamisi 1 addiligindadi.Sened Kupcadi.2 balkonu ve 2 sanuzeli var.Binanin cox boyuk heyeti var.usaqlar ucun oyun yeri ve s.Bele ev her deyqe ele dushmez.Cunki mertebesi ve yerleshme yeri cox gozeldi.Temirinde cox keyfiyetli materiallardan istifade olunub.Metlax olan hisde isti dosemedi Isiq su fasilesizdi.Bakixanov Residensin en ugurlu lahiyesi bu binadi coxda keyfiyetli tikilib.Real alicilar buyursun.Bele yerde bu veziyyetde 2 ci bele ev yoxdu satishda.ipotekaya yararli Real aliciyla razilashmaq olar.Tam Esyali satilir!! Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,150 AZN/m²

Ortadan 41% baha

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.00%

Aktiv: 3492 Yeni: 989 Tələb: Aşağı
170 270 EUR
315 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əfruzə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi