Satılır 3 otaqlı mənzil 98 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küç. · Bina.Az

Satış EML-078316 2
8 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

98.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov rayonu Faiq Yusifov küçəsində yerləşən Keşlə bazarı yaxınlığında yeni tikili binada möhtəşəm mənzil satılır. Mənzil studio mətbəx tipli 3 otaqlı mənzildir. 14 mərtəbəli binanın 11 ci mərtəbəsi Ümumi sahəsi 98kvm. Ev yaxşı təmirli di, ən keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Mənzil əşyalı satılır. Yeraltı qarajı, 2 ədəd liftdi. Sənəd Çıxarış(KUPÇA) İPOTEKAYA YARARLI Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. həyətdə idman meydançası, binanın altında bravo market, gözəllik salonu, parklar, supermarketlər və s. yerləşir. Alıcının komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdə ki mənzillər ilə də tanış ola bilərsiniz.

Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz. Real alıcıya evə baxandan sonra endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,286 AZN/m²

Ortadan 15.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
189 412 USD
322 000 AZN
Təmirli
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi