Satılır 3 otaqlı mənzil 96 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Xudu Məmmədov küç. · Bina.Az

Satış EML-134335 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

18 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Həzi Aslanov metrosunun çıxışında, yeni tikili yaşayış binasında ideal mənzil satışa çıxarılıb.

Mənzil 96 m² sahəyə malikdir, 3 otağa düzəlmədir və yenicə təmir olunub. Planlaşdırma çox uğurludur.

📄 Sənədlər tam qaydasındadır – Çıxarış (Kupça) var 🏦 İpotekaya yararlıdır 🔥 İstilik sistemi: mövcuddur ⚡ Qaz, su və işıq: daimidir

Metro çıxışına yaxın yerləşməsi mənzili həm alıb yaşamaq, həm də yüksək tələbatla kirayə vermək üçün olduqca əlverişli edir. Qiymətinə görə hazırda bazarda ən yaxşı variantlardan biridir və bu dəyərə uzun müddət qalmayacaq.

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. 📌 Ofis komissiya haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,448 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 2,702 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 702 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
235 000 AZN
Təmirli
O

Orxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi