window.initLightboxSwiper())">
1/14
1/14
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
95.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
10 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Memzil ela temirlidi qismen mebeller qalacag cox elit binada yerleiwr xetai metrosuna yaxin parkofak yaconligda mekteb bagca vu butun market l webekesi var Ag weher bulavarina yaxindi
Xəritə
Bazar analitikası
4,053 AZN/m²
Ortadan 35.2% baha
Rayon ort: 2,997 AZN/m²
2 997 AZN/m²
Son 6 ay: +2.1%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +22.40%
Aktiv: 12979
Yeni: 2679
Tələb: Aşağı
208 108 EUR
385 000 AZN
Təmirli