Satılır 3 otaqlı mənzil 94 m²

Bakı, Xətai · Süleyman Vəzirov küçəsi 24 A · Bina.Az

Satış EML-194344 3
17 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai metrosuna 3 dəq məsafə Hazır 4 % İpoteka !! Ümumi qiymət 285.000 azn 200.000 ələ 85.000 banka Aylıq 700 azn Mənzil 2 otaqdan 3 otağa düzəlib Ümumi sahə 94 kv Tam əşyalı satılır .Sənəd kupçadır .Nağd və yaxud ipoteka ilə ala bilərsiz .Hazirda 1000 manata kirayə verilib.Ətraflı məlumat üçün zəng edib maraqlana bilərsiz .Xidmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,032 AZN/m²

Ortadan 1.8% baha

Rayon ort: 2,980 AZN/m²

Xətai

2 980 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
167 647 USD
285 000 AZN
Təmirli
N

New Life

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi