Satılır 3 otaqlı mənzil 90 m²

Bakı, Masazır · Qurtuluş 93 Yaşayış Kompleksi. · Bina.Az

Satış EML-210343 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93-de tam hazır yaşayişli binada kompleksin tam merkezinde, Mektebe, Baxçaya Dayanacaqa lap yaxın mesafede, 6/6-da, 3-otaq 75+15kv.m. DUBLEKS menzil satilir. Menzilin temiri çox seliqildir. Bütün kamnukasiya var. ƏŞYALAR QALACAQ. KUPÇASİ VAR. Qiymət. 80000₼.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

889 AZN/m²

Ortadan 43.3% sərfəli

Rayon ort: 1,568 AZN/m²

Masazır

1 568 AZN/m²

Son 6 ay: -11.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
43 243 EUR
80 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi