Satılır 3 otaqlı mənzil 87 m²

Bakı, Binəqədi · Nicat Mustafayev küç. · Bina.Az

Satış EML-208586 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI!!! . Azadlıq metrosundan avtomobillə təxminən 15 dəqiqəlik məsafədə, Binəqədi rayonu, Binəqədi şossesindən Biləcəriyə gedən yolun üstündə, yeni tikili Binəqədi Park Rezidens yaşayış kompleksindən təxminən 200 metr məsafədə yerləşən,sahəsi 78 kv olan, 5 mərtəbəli daş Leninqrad layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində, orta blokda yerləşən qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. . Mənzil 3 ayrı otaqdan və mətbəxdən ibarətdir. Sənəd kupçadır və ipotekaya yararlıdır. Qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil hər iki tərəfə baxır və işıqlıdır.Binanın geniş, özünə məxsus bağlı həyəti var. Ərazi sakit və yaşayış üçün əlverişlidir. Yaxınlıqdan 91, 92, 170, 133 və 165 nömrəli marşrut xətləri işləyir. . Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis xidmət haqqı 1% (alıcı tərəfindən).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,322 AZN/m²

Ortadan 44% sərfəli

Rayon ort: 2,362 AZN/m²

Binəqədi

2 362 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
62 162 EUR
115 000 AZN
Təmirli
M

Mətanət Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi