Satılır 3 otaqlı mənzil 87 m²

Bakı, Əhmədli · Vunqtau küç. · Bina.Az

Satış EML-202060 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Satışa yeni çıxıb!

📍 Əhmədli və Həzi Aslanov metroları arasında yerləşən, 17 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində geniş layihəli, gözəl auralı mənzil satışdadır.

✅ 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib ✅ Kombi və istilik sistemi tam işlək vəziyyətdə ✅ Geniş və işıqlı otaqlar ✅ Rahat yerləşmə və sakit mühit ✅ Ailə üçün ideal seçim

🌳 Yaxınlığında Heydər parkı yerləşir. 🏢 ASAN Xidmətə yaxın məsafədədir. 🛍️ Yaşayış üçün bütün lazımi şərait və imkanlar mövcuddur — məktəb, bağça, marketlər, aptek və digər iaşə obyektləri ətrafdadır.

🚇 Metroya yaxın rahat yerləşmə.

📸 Yaxın günlərdə əlavə şəkillər paylaşılacaq.

Belə mənzillər bazarda uzun qalmır — fürsəti qaçırmayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,414 AZN/m²

Ortadan 12.1% sərfəli

Rayon ort: 2,747 AZN/m²

Əhmədli

2 747 AZN/m²

Son 6 ay: +1.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -2.00%

Aktiv: 4023 Yeni: 1719 Tələb: Aşağı
113 514 EUR
210 000 AZN
Təmirli
Ü

Ümid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi