Satılır 3 otaqlı mənzil 87 m²

Bakı, Biləcəri · Biləcəri qəs. · Bina.Az

Satış EML-196339 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 9

Təsvir

SATILIR - - Ünvan: Binəqədi Rezidens - Sahə: 87kv - Otaq sayı - 3 - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir

- Üstünlüklər: * Yeni tikili. * Podmayakdır itədiyiniz kimi təmir edə bilərsiz * Otaqlar geniş və işıqlıdır. * Mənzilin pəncərələri açıq havaya açılır .i * Qaz, su, işıq – daimidir, * Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. * Sened -Müqavilə

- Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,264 AZN/m²

Ortadan 40.8% sərfəli

Rayon ort: 2,137 AZN/m²

Biləcəri

2 137 AZN/m²

Son 6 ay: -5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -22.50%

Aktiv: 842 Yeni: 227 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
A

Amil Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi