Satılır 3 otaqlı mənzil 87 m²

Bakı, İnşaatçılar · Şərifzadə küç · Bina.Az

Satış EML-187492 10
14 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🔑 SATILIR - İPOTEKAYA YARARLI

📍 Yasamal ray. İnşaatçilar met. 2 sayli Tibb kollecinin yani. 🏠 9 mərtəb\ənin 2-ci mərtəbəsi 🛏 3 otaqlı 📐 87 kv \ m 📃 Çıxarış ( kupça ) 🚩 20 Yanvar met, İnşaatçilar met. 2 sayli Tibb kollecinə yaxin * Yaxınlıqda beütün infrastukturlar mövcuddur * Xidmət haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,759 AZN/m²

Ortadan 4.7% sərfəli

Rayon ort: 2,894 AZN/m²

İnşaatçılar

2 894 AZN/m²

Son 6 ay: +11.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.70%

Aktiv: 4564 Yeni: 1160 Tələb: Aşağı
240 000 AZN
Təmirli
F

Faiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi