Satılır 3 otaqlı mənzil 86 m²

Bakı, Nərimanov · Tələt Şıxəliyev küç. · Bina.Az

Satış EML-177732 2
7 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Temirli esyali satilir.cox genis isigli yelceken menzildir.butun otaglarda pencere var.yerlesme yeri merkezdir.genclik nerimanov 28 may metrolarina 5 deq mesafede yerlesir.yaxinliqda mekteb baxca araz rahat azza ve s. Oz sexsi evimdi satiram qiymetde endirim ederem.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,093 AZN/m²

Ortadan 20.6% sərfəli

Rayon ort: 3,897 AZN/m²

Nərimanov

3 897 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
156 471 USD
266 000 AZN
Təmirli
M

Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi