Satılır 3 otaqlı mənzil 86 m²

Xırdalan, Abşeron · Xırdalan şəhəri · Bina.Az

Satış EML-132439 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Kupcalı full təmirli əşyali satilir Xirdalanın mərkəzində qanuni 3otaqlı içi dolu əşyalarla birlikdə ev satilır bu yaşayiş kompleksində bu qiymete sərfəli ev yoxdur ev axrıncı mərtəbəsində yerləşir mansar evdir əşyalari bahalı əşyalardır alan adam tək paltarlarini götürüb gələcək heç nəyə ehtiyacı yoxdur biznes üçün də əladır 550 600 azn kirayə verə bilər Real alıcıya razilaşma olunacaq Ofis haqqi 1000azn Bakı şəhəri və Xirdalan satiş üçün müxtəlif elərimiz obyektlər kirayə evlər və obyektlərimiz var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,128 AZN/m²

Ortadan 38.9% sərfəli

Rayon ort: 1,846 AZN/m²

Abşeron

1 846 AZN/m²

Son 6 ay: -15.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.90%

Aktiv: 1912 Yeni: 305 Tələb: Aşağı
97 000 AZN
Təmirli
F

Fatime xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi