Satılır 3 otaqlı mənzil 86 m²

Bakı, Köhnə Günəşli · Əliağa Şıxlinski küçəsi · Bina.Az

Satış EML-130633 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏢 Satılır | Köhnə Tikili | Kupçalı | İpotekaya yararlı

📍 Xətai rayonu, Köhnə Günəşli 📌 35-ci polis bölməsinin arxasında yerləşən bina

🔹 Qanuni 3 otaq 🔹 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi 🔹 Təmirli və əşyalı 🔹 Kupça (çıxarış) mövcuddur 🔹 İpotekaya yararlıdır 🔹 Dəniz mənzərəli 🔹 Real alıcıya əla endirim olacaq 🏫 Ətrafında məktəb, bağça və marketlər mövcuddur – ailə üçün ideal ərazi.

💰 Qiymət: 151 000 AZN 💬 Real alıcıya endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,756 AZN/m²

Ortadan 51.6% sərfəli

Rayon ort: 3,631 AZN/m²

Köhnə Günəşli

3 631 AZN/m²

Son 6 ay: +31.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -12.50%

Aktiv: 1164 Yeni: 159 Tələb: Aşağı
88 824 USD
151 000 AZN
Təmirli
N

Nigar x.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi