Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Əhmədli · Telnov Küçəsi · Bina.Az

Satış EML-091824 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – İPOTEKAYA TAM YARARLI, KUPÇALI MƏNZİL

Dəyərindən ucuz qiymətə qanuni 3 otaqlı, tam sənədli və ipotekaya yararlı mənzil satışdadır. _____________

Mənzilin xüsusiyyətləri:

• Otaq sayı: 3 (qanuni)

• Sahə: 80 m²

• Mərtəbə: 2 / 9

• Layihə: Kiyev

• İstilik sistemi: Mərkəzi

• Kommunal: Daimi qaz, su, işıq

• Sənəd: Çıxarış (Kupça)

• İpotekaya yararlıdır ____________

Üstünlüklər:

• Zəngin və əlverişli infrastruktur

• Məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər və digər iaşə obyektlərinə yaxın

• Yaşayış üçün tam əlverişli ərazi ____________

Ünvan: Xətai rayonu, Telnov küçəsi, Diaqnoz Tibb Mərkəzinin və Əhmədli metrosunun yaxınlığı

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,106 AZN/m²

Ortadan 23.2% sərfəli

Rayon ort: 2,743 AZN/m²

Əhmədli

2 743 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
105 294 USD
179 000 AZN
Təmirli
V

Vüsal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi