Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Nərimanov · Əliyar Əliyev küçəsi, · Bina.Az

Satış EML-091394 3
3 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İDEAL TƏKLİF !!! Nərimanov rayonu Əliyar Əliyev küçəsi, Seven Star Residence (Metroparka və metroya 5-6 dəqiqəlik məsafədə) Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində 85m² olan ''Qanuni 3 otaqlı" tam yeni təmirli mənzil satılır. Qaz su işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzilin ideal proyekti var. Az sayda satışa çıxır bu proyektli mənzillər. İnfrastruktur cəhətdən gözəl yerləşmə var, ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Mənzilin təmiri yüksək səviyyədə olunub, təmiri zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub. Mənzilin satış qiyməti 349.000 manatdır. Şirkətin ofis haqqı 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat və ya mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,106 AZN/m²

Ortadan 4.9% baha

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
349 000 AZN
Təmirli
M

Məhəmməd Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi