Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Masazır · Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi · Bina.Az

Satış EML-082902 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 85 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanin 6-cı mərtəbəsində yerləşir. Mənzilin sahəsi qədər mansardı var və mənzilin içindən mansarda giriş mövcuddur. Mansardın polu vurulub, işıq çəkilib və damın istilik izolasiyası olunub. Mənzilin su çəni var və tam əşyalı satılır. Şəkildə gördüyünüz bütün mebel və elektronika mənzildə qalacaq. Mənzil olan binanın yaxınlığında Məkteb, uşaq baxçası, park və avtobus dayanacağı mövcuddur. Mərkəzi istilik var. Binada su, işıq və internet daimidir, qaz xətti çəkilib və sayğac qoyulub. ÇIXARIŞ (KUPÇA) var.- ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

941 AZN/m²

Ortadan 39.2% sərfəli

Rayon ort: 1,548 AZN/m²

Masazır

1 548 AZN/m²

Son 6 ay: -12.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
47 059 USD
80 000 AZN
Təmirli
R

Ruslan bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi