window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
85.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
3 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Serifzade kucesinde 9 un 3 temirli
Xəritə
Bazar analitikası
2,847 AZN/m²
Ortadan 3% sərfəli
Rayon ort: 2,936 AZN/m²
2 936 AZN/m²
Son 6 ay: +1.2%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -2.10%
Aktiv: 11175
Yeni: 3289
Tələb: Aşağı
130 811 EUR
242 000 AZN
Təmirli