Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Xətai · Səməd bəy Mehmandarov küç. · Bina.Az

Satış EML-192042 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Leninqrad layihəli 3 otaqlı mənzil – satışda 📍 Ünvan: Səməd bəy Mehmandarov küç. 54 (Venetsiya restoranının arxası) 🏢 Mərtəbə: 9/9 🏠 Otaq sayı: 3 otaq 🏗 Layihə: Leninqrad layihəsi Mənzil haqqında:

Şəhərə gözəl mənzərə

Çox rahat və əlverişli yerdə yerləşir

Əla təmirli

3 balkon mənzilə birləşdirilib

1 balkon plastik pəncərə və qapı ilə bağlanıb

Orta blokda yerləşir

Su, qaz, işıq daimidir

Binanın damında mənzilə aid 1 tonluq su çəni və nasos (hidrofor) var

Bina və ətraf:

Binanın fasadı yeni təmir olunub

Məktəb, market və uşaq bağçasına yaxındır

Həyətində avtomobil saxlamaq üçün yerlər mövcuddur

Nəqliyyat:

40, 81, 46, 72 nömrəli avtobuslar binanın qarşısından keçir

💰 Qiymətdə real alıcıya endirim olacaq

Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,000 AZN/m²

Ortadan 32.9% sərfəli

Rayon ort: 2,983 AZN/m²

Xətai

2 983 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
91 892 EUR
170 000 AZN
Təmirli
E

Elvin Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi