Satılır 3 otaqlı mənzil 85 m²

Bakı, Mehdiabad · Mehdiabad qəs. · Bina.Az

Satış EML-191162 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 11

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Mehdabad ticaret merkezin kecen kimi yolun solunda svetofordaki 1 ci bina. 2den 3e duzelme. Martaba 11/4 Yaşayışın 2 si

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,353 AZN/m²

Ortadan 55.1% sərfəli

Rayon ort: 3,013 AZN/m²

Mehdiabad

3 013 AZN/m²

Son 6 ay: -16.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.00%

Aktiv: 364 Yeni: 73 Tələb: Aşağı
115 000 AZN
Təmirli
İ

İqbal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi