Satılır 3 otaqlı mənzil 82 m²

Bakı, Xətai · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-192041 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

82.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Əla qiymətə bütün əşyalı satılır !!! ✅Xətai r-nu,Gəncə prospekti,Panorama Park yaşayış kompleksi ✅19/12-ci mərtəbəsi ✅3 otağa düzəlmə ✅Sahəsi 82kv ✅Mebel və texnika qarışıq ✅Binada 3 sürətli Kone liftləri ✅Yeraltı parking ✅7/24 mahafizə ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 244000 azn Xidmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,976 AZN/m²

Ortadan 0.2% sərfəli

Rayon ort: 2,982 AZN/m²

Xətai

2 982 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
143 529 USD
244 000 AZN
Təmirli
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi