window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
80.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
8 / 20
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Xetayi Park Y/K 2/3 duzelme Sahesi 80kv Sened Kupca Cixaris Ofis haqqi 1% teskil edecek
Xəritə
Bazar analitikası
2,813 AZN/m²
Ortadan 3.7% baha
Rayon ort: 2,712 AZN/m²
2 712 AZN/m²
Son 6 ay: +0.4%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -3.60%
Aktiv: 5926
Yeni: 1834
Tələb: Aşağı
132 353 USD
225 000 AZN
Təmirli