Satılır 3 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Sahil qəs. · Hacı Zeynalabdin Tağıyev küç · Bina.Az

Satış EML-192027 1
7 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

в самом центре города площадь Фонтанов. Сталинка проект. высота 3.40

Лифт есть. купчая в порядке. в цене скидка есть звоните отвечу на вопросы

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,750 AZN/m²

Ortadan 1.2% sərfəli

Rayon ort: 4,805 AZN/m²

Sahil qəs.

4 805 AZN/m²

Son 6 ay: -2.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.00%

Aktiv: 1356 Yeni: 308 Tələb: Aşağı
223 529 USD
380 000 AZN
V

Vahid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi