Satılır 3 otaqlı mənzil 79 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Nəsrəddin Tusi küç. · Bina.Az

Satış EML-184703 14

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

79.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Hezi Aslanov metrosu yaxinliginda N.Tusi kucesinde yerleshen premium yeni tikili yawayiw kompleksinde 14/12 mertebesinde,sahesi 79kv/m olan 3 otaqa duzelme ela temirli menzil satilir. Temir zamani bahali ve keyfiyyetli materiallardan istifade olunub. Istilik sistemi kombidir. Menzilde temirden sonra yawayiw olmayib. Sened cixariwdir. Binanin genish heyeti,uwaqlar ucun oyun meydancasi,2 eded suretli Kone lifti,24 saat muhafize xidmeti,2 mertebe yeralti avtomobil dayanacagi movcuddur. Menzile baxmag ve etrafli melumat almaq ucun zeng edin. Ofis xidmet haqqi 1% tewkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,101 AZN/m²

Ortadan 14.6% baha

Rayon ort: 2,706 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 706 AZN/m²

Son 6 ay: +0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 6302 Yeni: 2205 Tələb: Aşağı
132 432 EUR
245 000 AZN
Təmirli
V

Vaqif bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi