Satılır 3 otaqlı mənzil 79 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Abbas Fətullayev küçəsi · Bina.Az

Satış EML-079506 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

79.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 15

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Suraxani rayonu Yeni Qünəşli Abbas Fətulayev kücəsi Kərpic zavodun yani Premium bina olan Günəşli residensdə 15 mərtəbəsinin 6 ci mərtəbəsində 79 kvm ümumi sahəsi olan 3 otaq studio mənzil satilir.. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Mətbəx zal biryerdədir. Mətbəx mebeli tam yığılıb. Bütün otaqlarda pərdə lüstr asılıb. otaqların döşəməsi laminant istilik sistemi kombidir.Mənzilin açıq balkonu var. Sənəd kupca...Ofis haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,139 AZN/m²

Ortadan 19.6% sərfəli

Rayon ort: 2,662 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 662 AZN/m²

Son 6 ay: +24.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.00%

Aktiv: 1661 Yeni: 417 Tələb: Aşağı
169 000 AZN
Təmirli
V

Vasif bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi