Satılır 3 otaqlı mənzil 77 m²

Bakı, Yeni Yasamal · Məhəmməd Xiyabani küç · Bina.Az

Satış EML-178379 10
17 dəq piyada Avtovağzal metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

77.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Yeni Yasamal da 3 otağa düzəlmə mənzil satışa çıxmışdır. Sahəsi: 77 kv.m Mərtəbə: 5/16 Sənəd: Kupça Yaxınlıqda lazım olan bütün iaşə obyektləri Məktəb, baxca mövcuddur. Əlavə suallar və baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofiss haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,143 AZN/m²

Ortadan 20.5% sərfəli

Rayon ort: 2,696 AZN/m²

Yeni Yasamal

2 696 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -10.40%

Aktiv: 1174 Yeni: 329 Tələb: Aşağı
97 059 USD
165 000 AZN
Təmirli
K

Kənan Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi