Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı mənzil 73 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Elşən Süleymanov k. · Bina.Az

Satış EML-032391 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Salam Aleykum.Kupçalı Şəxsi tam təmirli mənzildir deməy olarki yaşayış olmuyub.Prestijli ərazidə nefçilər metrosuna 5 dq yolda nazlı şadlıq sarayının yanında yerləşir.Binanın düz qarşısınnan avdobus keçir , alıtnda parkinq ,supermarket həyətində uşaqlar üçün parkı ətrafında məkdəb, idman zalı bir sözlə hər bir şeyi var.Qaz su işıq daimidir, mənzil əşyaları ilə birlikdə satılır. Qiymətdə razılaşma olacağ ətraflı zəng əlaqə saxlıyın vatsap 7/24 aktivdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,644 AZN/m²

Ortadan 9.7% sərfəli

Rayon ort: 2,929 AZN/m²

8-ci kilometr

2 929 AZN/m²

Son 6 ay: +20.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.70%

Aktiv: 1708 Yeni: 40 Tələb: Aşağı
193 000 AZN
Təmirli
S

Sadiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi