Satılır 3 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-188753 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 8

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Masazırda 3 otaqlı, 70 kv.m Studio – Kupçalı

Masazırda yerləşən 3 otaqlı, 70 kv.m sahəsi olan modern studio mənzil satışa çıxarılıb.

Kupça: Tam hüquqi sənəd (kupça) verilir, əmin ola bilərsiniz. Sakinlik: Binada yaşayanların yarısı artıq Kupçanı alıb.

Möhtəşəm fürsət – həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçim! OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

714 AZN/m²

Ortadan 54.2% sərfəli

Rayon ort: 1,559 AZN/m²

Masazır

1 559 AZN/m²

Son 6 ay: -8.4%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 5006 Yeni: 1175 Tələb: Aşağı
27 027 EUR
50 000 AZN
Təmirli
M

Mədinə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi