Satılır 3 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Nəsimi · Bakixanov küç. · Bina.Az

Satış EML-186459 9
12 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nizami m/s yaxinligi, Türkiye, Rusiya sefirlikleri ve Sevil Qaziyeva parki ile uzbə uz, Bakixanov kucesi, stalinka layiheli binada, umumi sahesi 70 kv m olan 3 otaqli menzil sailir. Mertebe 5/2, yelceken, ela temir, doseme parket, qurasdirilmis metbex mebeli, 2 eyvan, qaz, su, isiq daimidir,istilik sistemi kombi. Butun senedler qaydasindadir CIXARISH var. Yaxinliqda usaq baxcasi, mekteb, dayanacaq, market ve diger iashe xidmeti obyektleri yerlesir. Menzil mebet ve texikasi ile bir yerde satilir.

Рядом с м/с Низами, на против Турецкого и Российского посольств и парка Севиль Газиевой, улицей Бакиханова, в здании сталинского проекта продается 3-комнатная квартира общей площадью 70 кв. м,. Этаж 5/2, сквозная, сквозная, полы паркет, встроенная кухонная мебель, 2 балкона, газ, вода, электричество круглосуточные, система отопления комби. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ. Рядом детский сад, школа, рынок и другие предприятия общественного питания. Квартира продается вместе с мебелью и техникой.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,000 AZN/m²

Ortadan 9.8% baha

Rayon ort: 3,642 AZN/m²

Nəsimi

3 642 AZN/m²

Son 6 ay: -7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.90%

Aktiv: 8230 Yeni: 1608 Tələb: Aşağı
151 351 EUR
280 000 AZN
Təmirli
S

Samir b.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi