Satılır 3 otaqlı mənzil 70 m²

Bakı, Bayıl · Qurban Abbasov küç. · Bina.Az

Satış EML-180871 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 13

Təmiri

Təmirli

Təsvir

QEYD: BAYIL ƏRAZİSİNDƏ AKTİV SATIŞDA OLAN MƏNZİLLƏRLƏ MARAQLANMAQ ÜÇÜN ƏLAQƏ SAXLAYA BİLƏRSİZ ------------------------------------------------------------------------------------------ 🏡 Satılır – PARK BAYIL Yaşayış Kompleksində mənzil satılır!

📍 Ünvan: SƏBAİL r. BAYIL qəsəbəsi, Qurban Abbasov küçəsi 🏢 Mərtəbə: 13 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi 📐 Sahə: 70 kv.m 🛏 Otaq sayı: 3 otaqlıdır

🌊 Üstünlüklər:

+SƏNƏDİ ÇIXARIŞDIR (KUPÇA), İPOTEKAYA YARARLIDIR +ƏRAZİNİN ƏN SAKİT, ƏN PREMİUM KOMPLEKSLƏRİNDƏN BİRİNDƏ YERLƏŞİR +SAHİL VƏ İÇƏRİ ŞƏHƏR METROLARINA, DƏNİZKƏNARI BULVARA 5 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏDİR +YERALTI PARKİNQ VAR +MƏNZİL TAM TƏMİRLİDİR, ŞƏXSİ YAŞAYIŞ MƏQSƏDİ İLƏ TƏMİR EDİLİB

REAL ALICI İLƏ BAZARLIQ ETMƏK MÜMKÜNDÜR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,929 AZN/m²

Ortadan 20.6% baha

Rayon ort: 3,257 AZN/m²

Bayıl

3 257 AZN/m²

Son 6 ay: +9.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.00%

Aktiv: 921 Yeni: 270 Tələb: Aşağı
161 765 USD
275 000 AZN
Təmirli
K

Kənan Hüseynli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi