window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
70.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
1 / 5
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Həzi Aslanova maşınla 10dəqiqəlik məsafədə yerləşən qanuni 3otaqlı mənzil satılır.Mənzildə qaz su işiq damidir.Mənzilin yaninda məktəblər bagcalar marketlər var.Ofis haqqi 1faiz
Xəritə
Bazar analitikası
1,714 AZN/m²
Ortadan 42.8% sərfəli
Rayon ort: 2,994 AZN/m²
2 994 AZN/m²
Son 6 ay: +3.9%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +12.10%
Aktiv: 18132
Yeni: 5436
Tələb: Aşağı
120 000 AZN
Təmirli