Satılır 3 otaqlı mənzil 67 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-177544 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

67.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 7

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Dream Park yaşayış kompleksi.Yaxinliğinda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz və Lift daimidır.Bina 7 mertebelidir,Mənzil isə 5 ci mərtəbədir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,433 AZN/m²

Ortadan 7.5% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
56 471 USD
96 000 AZN
Təmirli
Ə

Əziz Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi